Registrace na sezónu 2023 je k 25.4 uzavřena, protože se nám naplnila kapacita. Děkujeme za pochopení.

 

Registrační formulář ale můžete stále vyplnit, zapíšeme si vás na čekací listinu.

Ve formuláři prosím vyberte vaši preferovanou možnost odběru zeleniny. Naši práci moc usnadní, že zaplatíte poplatek za zeleninu na celou sezónu dopředu. Po domluvě je možné rozložit splátku na dvě poloviny, pro tuto možnost nás prosím kontaktujte emailem.

Níže prosím vyplňte do formuláře všechny potřebné informace a klikněte na tlačítko odeslat. Ještě než tak učiníte, rádi bychom vám napsali něco o ekonomice pěstování zeleniny.

Pěstování zeleniny je dlouhodobě podfinancované a ekonomické modely farem by byly bez dotací nefunkční. V ČR roste popularita prodeje ze dvora, komunitou podporovaného zemědělství a s tím propojených malých farmářů. Stejně jako mnozí z nich – i my hledáme funkční ekonomický model, který by byl dlouhodobě udržitelný pro konzumenta a pro nás jako hospodáře. Chceme, aby naše zelenina byla dostupná, ale potřebujeme za naši práci také dostat zaplaceno. Do hospodářství je také potřeba investovat tak, aby byly naše produkty v té nejlepší kvalitě.      Cena za zeleninovou bedýnku v sezóně 2023 je  590 Kč/týden, tedy 12980 Kč za celou sezónu, která má 22 týdnů. Pro odběratele v Praze je cena 650 Kč/týden, tedy 14300 Kč za celou sezónu (v ceně je započten poplatek 60 Kč za dopravu do Prahy). Kalkulace zeleninových bedýnek vychází z naší zkušenosti v roce 2022. Pokud zahrneme do kalkulace všechny náklady a naší práci, tak, abychom se mohli pěstováním uživit, je adekvátní cena za zeleninovou bedýnku 590 Kč. Pokud vás cenové modely zajímají a chtěli byste znát detaily, nebo máte nápad na jiný fungující model, dejte nám vědět, rádi na toto téma povedeme debatu. Moc Vám děkujeme za podporu a těšíme se, až Vám doručíme první bedýnku v květnu 2023. 

Jakub a Tereza ze Svobodných Hor

Ve formuláři prosím vyberte vaši preferovanou možnost odběru zeleniny. Naši práci moc usnadní, že zaplatíte poplatek za zeleninu na celou sezónu dopředu. Po domluvě je možné rozložit splátku na dvě poloviny, pro tuto možnost nás prosím kontaktujte emailem.

Registrační formulář na čekací listinu

Pokud formulář vyplníte, zapíšeme vás na čekací listinu. Pokud někdo ze zákazníků zruší svoji objednávku na zeleninové bedýnky, budete mít možnost odebírat zeleninu místo nich.
Každý týden od nás můžete společně se zeleninou dostat krásnou vázanou kytici z květin vypěstovaných na našem hospodářství a mít tak doma čerstvé květiny každý týden.
Cena za jednu kytici je 300 Kč, kytice je menší velikosti (cca 15 stonků)
Klikněte zde pro přečtení smlouvy.

Potvrzení o registraci a informace o platbě Vám zašleme emailem do 48 hodin od obdržení formuláře. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na společnou sezónu 2023!