Děkujeme za váš zájem o registraci k odběru zeleniny z našeho hospodářství.

Pro tuto sezónu máme kapacitu pro pravidelné odběratele naplněnou. Pokud máte zájem o prodej zeleniny ze dvora, kontaktujte nás prosím na telefonu 734 842 939, děkujeme.

Ve formuláři prosím vyberte vaši preferovanou možnost odběru zeleniny. Naši práci moc usnadní, že zaplatíte poplatek za zeleninu na celou sezónu dopředu. Po domluvě je možné rozložit splátku na dvě poloviny, pro tuto možnost nás prosím kontaktujte emailem.

Níže prosím vyplňte do formuláře potřebné informace a klikněte na tlačítko odeslat. Ještě než tak učiníte, rádi bychom vám napsali něco o ekonomice pěstování zeleniny.

Pěstování zeleniny je dlouhodobě podfinancované a ekonomické modely farem by byly bez dotací nefunkční. V ČR roste popularita prodeje ze dvora, komunitou podporovaného zemědělství a s tím propojených malých farmářů. Stejně jako mnozí z nich – i my hledáme funkční ekonomický model, který by byl dlouhodobě udržitelný pro konzumenta a pro nás jako hospodáře. Chceme, aby naše zelenina byla dostupná, ale potřebujeme za naši práci také dostat zaplaceno. Do hospodářství je také potřeba investovat tak, aby byly naše produkty v té nejlepší kvalitě.

V letošní sezóně nabízíme dvě možnosti odběru zeleniny: klasický odběratel a podporovatel. Podporovatel platí za zeleninu „udržitelnou cenu“. To znamená, že si do ceny produktu můžeme započítat i naši práci, kterou v hospodářství odvádíme.

Odběratel: Cena za bedýnku je 500 Kč/týden, 10 500 Kč za sezónu 

Podporovatel: Cena za bedýnku je 590 Kč/týden, 12 390 Kč za sezónu

Celková cena za sezónu u klasického odběru je 10 500 Kč. Je to na ČR spíše vyšší cena, ale i tak máme spočítáno, že pokud zahrneme do kalkulace všechny náklady a naší práci, je cena pořád moc nízká na to, abychom se mohli pěstováním uživit. Cena, která nám vyšla jako adekvátní je 590 Kč za týdenní bedýnku. Pokud vás cenové modely zajímají a chtěli byste znát detaily, nebo máte nápad na jiný fungující model, dejte nám vědět, rádi na toto téma povedeme debatu.

Letošní sezóna je pro nás začátkem a vstupem k hledání fungujícího modelu. A my jsme moc rádi, že tohoto začátku chcete být součástí.

 

Jakub a Tereza ze Svobodných Hor

Ve formuláři prosím vyberte vaši preferovanou možnost odběru zeleniny. Naši práci moc usnadní, že zaplatíte poplatek za zeleninu na celou sezónu dopředu. Po domluvě je možné rozložit splátku na dvě poloviny, pro tuto možnost nás prosím kontaktujte emailem.

Každý týden od nás můžete společně se zeleninou dostat krásnou vázanou kytici z květin vypěstovaných na našem hospodářství a mít tak doma čerstvé květiny každý týden.
Cena za jednu kytici je 300 Kč, kytice je menší velikosti (cca 15 stonků)
Klikněte zde pro přečtení smlouvy.

Potvrzení o registraci a informace o platbě Vám zašleme emailem do 48 hodin od obdržení formuláře. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na společnou sezónu 2022!