Vázané kytice z rodinného hospodářství

V našem hospodářství v jižních Čechách pěstujeme krásné tradiční květiny plné vůně. Bez chemie a s láskou, tak, jak by to podle nás mělo být.

Vše, co najdete v našich kyticích, vyrostlo u nás v záhonech nebo na rozkvetlých loukách a keřích okolo našeho hospodářství. Při pěstování květin nepoužíváme chemické prostředky. Stylem hospodaření podporujeme na našich pozemcích druhovou rozmanitost a bohatý půdní život. 

Kytice s čerstvými květinami si od nás můžete objednat vždy od dubna až do listopadu. Naše kytice jsou sezónní. To znamená, že je tvoříme podle toho, co zrovna v dané období roste. Se začátkem zimy u nás květiny přejdou mrazem a my nabízíme k prodeji omezený počet půvabných sušených kytic.

VŠECHNY KVĚTINY PĚSTUJEME U NÁS V HOSPODÁŘSTVÍ

Proč si od nás koupit kytici?

Květiny jsou sezónní a pokaždé jiné

Luční kytice jsou díky své sezónnosti originální a neobvyklé. Mohou tak dělat radost celý rok a hodí se pro různé příležitosti.

Přispíváte ke zdravému životnímu prostředí

Naše květiny pěstujeme v souladu s přírodou s maximální péčí a bez chemických postřiků. Tvoříme rozmanitost a bohatý půdní život.

Víte, kdo Vaše květiny pěstuje a váže

Nákupem přímo ze Svobodných Hor podporujete nás dva – Jakuba a Terezu. Rádi vás kdykoliv přivítáme na našem hospodářství.

Jak si kytici objednat?

1. Sezónní kytice

Babiččiny narozeniny, výročí svatby nebo chcete rozzářit váš domov? Není krásnější dárek než je kytice s krásnou vůní, u které se vám při prvním nádechu vybaví slunce a vůně rozkvetlé louky a lesa. Kytice je sezónní, to znamená, že je složena z toho, co zrovna na našem hospodářství kvete. 

Malá kytice od 400,-, od 15 stonků 

Střední kytice od 600,-, od 25 stonků 

Velká kytice od 900,-, od 40 stonků

Objednávejte na telefonu +420 734 842 939

2. Květinové předplatné

Díky květinovému předplatnému můžete mít čerstvé květiny na vašem stole jednou měsíčně od května do prosince. Každá kytice je originální, podle toho co zrovna v daném měsíci roste.

Květinové předplatné na 4 střední kytice ….. 1600 Kč

Květinové předplatné na 8 středních kytic ….. 3200 Kč

Předplatné objednávejte na telefonu +420 734 842 939

Kytice je možné si také předplatit společně se zeleninovou bedýnkou a dostávat tak čerstvou kytici plnou vůně každý týden, případně 1x za 14 dní.

DALŠÍ INFORMACE

Odběrová místa pro kytice

Kytice si můžete vyzvednout na jednom za našich odběrových míst. Tato místa nyní ještě domlouváme a budou upřesněna v průběhu května.

  • Neděle 15:00 – 18:00 u nás na farmě v Libějovických Svobodný Horách
  • Pondělí – Vodňany, Kavárna a čajovna U Lípy
  • Pondělí – Písek, BEZ. spolkový obchod váženým zbožím
  • Pondělí 15:00 – 18:00 – Praha, Mongolská 465/5
Pokud máte zájem o kytici, zavolejte nám, domluvíme se na vhodném místě a času předání.